Aymira Koçaklı, MASAK ve Vergi Dairesi'ne Çağrıda Bulundu: İncelenmek İstiyorum

Güzellik merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni Aymira Koçaklı, Polat ailesine yönelik soruşturmanın ardından gelen yorumlar üzerine MASAK ve Vergi Dairesi'ne çağrıda bulundu.

Aymira Koçaklı, MASAK ve Vergi Dairesi'ne Çağrıda Bulundu: İncelenmek İstiyorum
Magazin
09-11-2023 15:24

Koçaklı, Instagram hesabından paylaştığı bir video ile hakkındaki iddiaları kesin bir dille reddederek incelenmek istediğini belirtti. Ayrıca, herhangi bir usulsüzlük yapmadığını vurgulayarak vergi ödemeleri, maaşlar ve sigorta gibi konuların incelenmesini talep etti.

Koçaklı, videosunda şu ifadelere yer verdi: "İncelensin arkadaşları. Aymira Koçaklı araştırılsın. Araştırılsın ki ne kadar temiz bir ticaret yaptığını tüm Türkiye görsün. MASAK ve Vergi Dairesi'ne sesleniyorum; beni araştırmanızı rica ediyorum. Biliyorum ki tek tuşla siz benim 7 ceddime kadar ulaşıp benim ne kadar temiz bir ticaret yaptığımı gördünüz bile. Bundan dolayı benimle ilgili paylaşacak bir şey bulamıyorlar. Sadece 'her ay 5 tane şube açıyor, nasıl açıyor?' diyorlar."

Aymira Koçaklı, kendisinin 25 yaşında olmasına rağmen ayda 5 şube açtığını ve bu konuda eleştirildiğini ifade etti. Videoyu paylaşarak inceleme talebinde bulunan Koçaklı, "Ben tertemiz bir ticaret yapıyorum" dedi ve herhangi bir usulsüzlük yapmadığını vurguladı.

"Sizleri utandırmayacağım, hiçbir şeyden korkum yok" diyen Koçaklı, yaşadığı zorluklara rağmen dürüst bir şekilde geldiğini ve herkesin işini yapması gerektiğini belirtti. Aile değerlerine sahip olduğunu ve herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmediğini ifade eden Koçaklı, takipçilerinden gelen destekleri de anlattı.

Videoya son verirken, "Ben kimyacı ve eczacı değilim. Herkes bildiği işi yapacak. Ben bir güzellik uzmanıyım, bu işten anlar ve yürür giderim. Herkes bildiği işi yapsaydı şu an kimse bu durumda olmazdı. Bana güvenen ve destek veren takipçilerimden Allah razı olsun. Sizleri hiçbir zaman utandırmayacağım.

YORUMLAR

Yükleniyor...