Doğuş, İddiaları Reddetti: İmam Nikahıyla İlgili Yasak Aşk İddiaları Hakkında Konuştu

Show TV'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la "Asla Vazgeçme" programına katılan bir kadın olan Esra, ünlü şarkıcı Doğuş ile evli olduğu iddia edilen 2 çocuk babası bir dönem yasak aşk yaşadıklarını ve hatta imam nikahı kıydıklarını iddia etmişti.

Doğuş, İddiaları Reddetti: İmam Nikahıyla İlgili Yasak Aşk İddiaları Hakkında Konuştu
Magazin
07-11-2023 14:40

İddiaların ardından Doğuş'un avukatı Feyza Aktan, resmi bir açıklama yaparak bu iddiaları kesin bir dille yalanladı ve yasal yollara başvuracaklarını belirtti.

Aktan'ın Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Didem Arslan Yılmaz'la 'Asla Vazgeçme' isimli programda geçen hafta ısrarla adını geçirdiğiniz müvekkilim Doğuş hakkındaki iddiaların gerçeğe aykırı olduğunu kamuoyuna arz ederiz. Müvekkilimin Alaattin isimli bir menajeri hiçbir zaman olmamıştır. Ayrıca müvekkilim Doğuş Mahir Düz isimli şahsı da tanımamaktadır ve hiçbir şekilde ilişkileri bulunmamaktadır."

Açıklamanın devamında Aktan, programda yayınlanan müvekkilinin habersizce ve izni olmaksızın çekilmiş görüntülerinin yayınlanmasının Türk Ceza Kanunu ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na aykırı olduğunu ve suç teşkil ettiğini belirtti. Müvekkilinin evlilik hayatının kendisine özel olduğunu ve ailesiyle ilgili yapılan açıklamaların özel hayatın gizliliğini ihlal ettiğini ifade etti.

Açıklamada son olarak, Doğuş'un avukatı olarak tüm yasal işlemleri başlattıkları ve kişilik haklarını zedeleyen iftiralara karşı hukuki süreci sonuna kadar götüreceklerini vurgulandı. Didem Arslan Yılmaz'ın programında gündeme gelen bu iddiaların ardından Doğuş'un hukuki olarak haklarını koruma yoluna gitmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Yükleniyor...