Ece Ronay'ın Geçmişi İnceleme Altında

Ünlü fenomen Ece Ronay'ın, eski eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle karakolluk olduğu ve güzellik merkezlerinin kurşunlandığı olayların ardında, kabarık bir suç dosyasının bulunduğu ortaya çıktı.

Ece Ronay'ın Geçmişi İnceleme Altında
Magazin
09-12-2023 13:20

İddialara göre, yıllar önce üç kez evden kaçtığı için kayıp başvurusu yapılan Ronay'ın, alkollü araç kullanma, dolandırıcılık, devlet kurumlarını aşağılama, tehdit ve yaralama gibi birçok suçla ilgili dosyaları bulunuyor.

Gazeteci İsmail Saymaz'ın köşe yazısında paylaştığı bilgilere göre, Ece Ronay'ın tam adı Ece Ronay Taylan. GBT kayıtlarına göre, 2014, 2015 ve 2016 yıllarında üç kez evden kaçan Ronay hakkında ailesi tarafından kayıp başvurusu yapıldı. Ardından 2018'de İzmir'de alkollü araç kullanmaktan, 2019'da Gebze'de dolandırıcılıktan, 2020'de İstanbul'da kasten yaralamadan ve Gaziantep'te Türk Milleti'ni, Cumhuriyeti, devletin kurum ve kuruluşlarını aşağılamaktan suç dosyaları oluşturuldu. Ayrıca, 2023'te Kocaeli'de yaralama, tehdit, hakaret, mala zarar verme suçlarından ve İstanbul'da eski eşini tehdit, darp, mala zarar ve genel güvenliği kasten tehlikeye sokmaktan işlem yapıldı.

Ece Ronay ise suçlamaların ortaya çıkmasının ardından Instagram hesabından isyan etti. Ronay, "Kara paradan yırttık şükürler olsun dedik fil tarihine kadar gittiniz. Sıkılmadınız mı ben çok sıkıldım. Alkollü araç kullanmamı bir sabıka kaydı olarak gösterdiniz, evden 3 kere kaçmış diye 'suç makinası' dediniz. Ben bunu zaten anlattım.

YORUMLAR

Yükleniyor...