Emre Belözoğlu, Pendikspor Maçı Sonrası Taraftarla Tartıştı

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Hakem Halil Umut Meler'in saldırıya uğramasında olayları provoke ettiği iddiaları sonrasında, Pendikspor maçının ardından bir taraftarla kısa süreli bir tartışma yaşadı.

Emre Belözoğlu, Pendikspor Maçı Sonrası Taraftarla Tartıştı
Spor
26-12-2023 13:00

11 Aralık'taki Pendikspor maçının 1-1 berabere bitmesinin ardından, teknik direktör Emre Belözoğlu, kendisine sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen taraftarlara karşı tepkisini gösterdi.

Belözoğlu, daha önce Hakem Halil Umut Meler'in saldırıya uğraması olayında Meler'i provoke ettiği iddialarıyla gündeme gelmişti. Saldırı sonrasında Meler'in suçlamalarını kabul etmeyen Belözoğlu, sonrasında özür dilemişti. Ancak, Belözoğlu'nun gergin tavırlarına devam ettiği ve Pendikspor maçı sonrasında bir taraftarla yaşadığı tartışma, sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bu olay, Belözoğlu'nun son dönemdeki kontroversiyel tutumları ve yaşanan saldırı olaylarıyla birlikte gelişen bir dizi olayın bir parçası olarak değerlendiriliyor. Taraftarla yaşanan tartışmanın fotoğrafı, foto muhabiri Murat Akbaş tarafından kaydedildi ve olay, sosyal medyada geniş bir şekilde eleştirildi."

YORUMLAR

Yükleniyor...