Esra Erol Programında Tıp Tarihine Geçen Olay!

Esra Erol'un programında tıp tarihinde nadir görülen bir olay yaşandı. Programa başvuran Betül Yurulmaz, eşi Veysel Yurulmaz'ın kendisini aldattığını iddia ederek yardım talep etti.

Esra Erol Programında Tıp Tarihine Geçen Olay!
Magazin
05-10-2023 16:38

Veysel Yurulmaz, üç yıl önce Batman'dan İstanbul'a taşındığında, daha önce ilişki yaşadığı Özge adındaki bir kadından ikiz bebekleri olduğunu öğrenmişti. Bu olayın ardından, eşi Betül'den boşanarak Özge'ye destek olacağını söyledi. Ancak, bebeklerin gerçek babasını belirlemek amacıyla yapılan DNA testi sonucunda, Veysel'in ikizlerden sadece birinin babası olduğu ortaya çıktı.

Veysel'in Batman'dan İstanbul'a taşınmasının üzerinden üç yıl geçmişti ve bu süre zarfında Özge ile ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Taraflar, Esra Erol'un programında günlerce karşı karşıya geldiler. Veysel, ikizlerin annesi olan Özge ile olan ilişkisini sürdürmek istediğini açıkladı ve 13 yıllık eşi Betül'den boşanma niyetinde olduğunu belirtti. Betül ise boşanmaya razı olmak için bir şart koştu: İkiz bebeklere DNA testi yapılmalıydı.

Özge, başlangıçta DNA testini reddetti, ancak sevgilisi Veysel'in Betül'den boşanması için ikiz bebeklerin DNA testine razı oldu. Yapılan DNA testi sonucunda, Veysel'in ikizlerden sadece birinin biyolojik babası olduğu tespit edildi. Bu olay, tıp dünyasında son derece nadir görülen bir durumdu ve yüz milyonda bir yaşandığı öğrenildi.

YORUMLAR

Yükleniyor...