Fenomen Ece Ronay, Dilan Polat'tan Aldığı Cihazla Güzellik Merkezi Açtı

Ünlü fenomen Ece Ronay, ev ve arabasını satarak Dilan Polat'tan 1,5 milyon TL'ye aldığı cihazlarla güzellik merkezi açtı.

Fenomen Ece Ronay, Dilan Polat'tan Aldığı Cihazla Güzellik Merkezi Açtı
Magazin
10-11-2023 16:13

Katıldığı bir canlı yayında aylık kazancını paylaşan Ronay, 100-200 bin TL arasında bir gelir elde ettiğini ifade etti.

Ece Ronay, yıllar önce Mehmet Ali Erbil'in klibinde oynadıktan sonra yaşadığı taciz olayıyla bilinen bir fenomen ve şarkıcı olarak tanınıyor. Son zamanlarda kendi adını taşıyan güzellik merkezlerini işletmeye başlayan Ronay, Dilan Polat'ın hayatını örnek alarak bu sektöre girdiğini belirtti. Merkezini açmak için 6 milyon TL yatırım yaptığını açıklayan Ronay, şirketini bir seneden kısa bir süre önce kurduğunu ve kuruluş borçlarını ödemek için çaba sarf ettiğini ifade etti. Evini ve arabasını satarak, aynı zamanda kredi çekerek bu yatırımı gerçekleştirdiğini söyledi.

Ronay, aylık geliri hakkında sorulan bir soruya cevap verirken, yaz aylarında zarar ettiğini ancak son zamanlarda para kazanmaya başladığını belirtti. Ayrıca, Bağdat Caddesi'nde işlettiği merkezinin yüksek kira giderleri olduğunu ve bu nedenle aylık 100-200 bin TL kazanç elde etmenin kendisini mutlu ettiğini açıkladı. Ece Ronay, güzellik merkezi açarken cihazlarını Dilan Polat'tan aldığını ancak daha sonra cihaz firmasını değiştirdiğini ve Polat'a 1,5 milyon TL ödediğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Yükleniyor...