Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Yeni Projeleriyle Bihter ve Behlül'ü Geride Bıraktı

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, İstanbul İçin Son Çağrı filminin özel gösterisi öncesinde bir araya geldi. Aynı akşam, Bihter filminin galasında Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum da görüntülendi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Yeni Projeleriyle Bihter ve Behlül'ü Geride Bıraktı
Magazin
16-11-2023 14:08

İki çiftin gala pozları karşılaştırıldığında, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat rakiplerini geride bıraktı. Netflix'in özel gösterimini düzenlediği etkinlik, New York'un ünlü mekanı Paris Theatre'da gerçekleşti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, gösterim öncesi kameralar karşısında poz verdi. Aynı akşam, Bihter filminin başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum'un pozlarıyla karşılaştırıldığında, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat çifti net bir üstünlük sergiledi.

Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter ve Behlül karakterleriyle hafızalara kazınan Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, yıllar sonra İstanbul İçin Son Çağrı filmiyle bir araya geldi. İkilinin, 24 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak olan filmin özel gösterimi büyük ilgi gördü. Beren Saat, sarı kelebek detaylı elbisesiyle göz kamaştırırken, Kıvanç Tatlıtuğ ise lacivert deri pantolonuyla dikkat çekti. Sosyal medyada da büyük beğeni toplayan çiftin pozlarına, "Muhteşem bir uyum", "Türk dizi tarihinin en iyi çifti", "Yıllar sonra hala aynı çekicilik" gibi olumlu yorumlar yapıldı.

Diğer taraftan, 16 Kasım'da yayına giren "Bihter" filminin galası da Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti. Farah Zeynep Abdullah'ın ilginç kıyafetiyle dikkat çektiği galada, Boran Kuzum da Behlül karakterini canlandırdı. Ancak sosyal medyada yapılan karşılaştırmalarda, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat çiftinin galadaki üstünlüğü ön plana çıktı

YORUMLAR

Yükleniyor...