Kıvanç Tatlıtuğ'un Başrolünde Olduğu 'Aile' Dizisi, Polat Ailesine Gönderme Yaptı

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı "Aile" dizisinin dün akşamki bölümünde Engin ve Dilan Polat ailesi hakkındaki vergi kaçakçılığı ve kara para aklama iddialarına gönderme yapıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Başrolünde Olduğu 'Aile' Dizisi, Polat Ailesine Gönderme Yaptı
Magazin
01-11-2023 15:25

Gözaltına alınmadan saatler önce sahne için yorum yapan Dilan Polat ise "Çok yazık, hayatımızda dahil olmayan şeyler ile suçlanıp dizi çekiliyor, Allah bildiği gibi yapsın" dedi.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü paylaştığı "Aile" dizisinin dün akşamki bölümünde, gündemden düşmeyen Engin ve Dilan Polat çifti hakkındaki iddialara göndermeler yapıldı. Bu sabaha karşı gözaltına alınan Dilan Polat'ın evine yapılan baskından önce dizideki sahneye yorum yaptığı ortaya çıktı. Hakkındaki iddiaları bir kez daha reddeden Polat, "Çok yazık, hayatımızda dahil olmayan şeyler" ifadelerini kullandı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Aslan karakteri, iş yaptığı kişilere vergi kaçakçılığına gönderme yaparak, lüks eşyaları ve pırlantaları tercih etmelerini tavsiye ediyor. Instagram'da kısa sürede yayılan bu sahneyi gören Dilan Polat ise tepki vermekten kaçınmadı.

Günlerdir kendisi ve eşi hakkındaki iddiaları kesin bir dille reddeden Dilan Polat, bu sahneye yönelik olarak, "Yazık çok yazık. Hem de hayatımızda dahil olmayan şeyler ile suçlanıp dizi çekiliyor. Allah bildiği gibi yapsın" şeklinde bir açıklama yaptı. Bu gelişmeler, dizi izleyicileri ve kamuoyunda konuşulan bir konu haline geldi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HAKcsltPxAI

YORUMLAR

Yükleniyor...