Kolpaçino 4 Oyuncularının Mehmet Akif Ersoy Programındaki 'Kavga' Olayı: Şaka mı Gerçek mi?"

Başrollerinde Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş ve Serkan Şengül'ün yer aldığı Kolpaçino 4 filmi, rekor bir izleyici kitlesi tarafından ilgi gördü.

Kolpaçino 4 Oyuncularının Mehmet Akif Ersoy Programındaki 'Kavga' Olayı: Şaka mı Gerçek mi?
Magazin
20-01-2024 12:17

Filmde rol alan Şafak Sezer, Buket Dereoğlu ve Kubilay Penbeklioğlu, dün akşam Mehmet Akif Ersoy'un programına konuk oldu. Ancak canlı yayında yaşanan beklenmedik bir olay stüdyoyu karıştırdı.

Kolpaçino 4 filminin fragmanındaki sahnelerin bazılarının kesildiğini belirten Kubilay Penbeklioğlu, canlı yayında Şafak Sezer'e sitem ederek "Sahnelerimizin kesilmesi normal mi?" diye sordu. Buket Dereoğlu, "Burası yeri değil, sonra konuşuruz" diyerek Penbeklioğlu'nu sakinleştirmeye çalıştı, ancak başarılı olamadı. Şafak Sezer ise sinirlenerek "Niye sinir yapıyorsun ki? Bu mu bunun tartışma yeri" şeklinde tepki gösterdi. Kubilay Penbeklioğlu ise sinirlenerek stüdyoyu terk etmeye çalıştı.

Mehmet Akif Ersoy, bu ani gelişmeye şaşkınlıkla karşılayarak oyuncuları sakinleştirmeye çalıştı. Ancak Penbeklioğlu'nun stüdyoyu terk etme girişimi üzerine ne yapacağını bilemeyen Ersoy, olaya müdahale etti. Kubilay Penbeklioğlu'nun geri dönerek "Kolpaçino böyle bir oyunculukla çıkıyor" diyerek şaka yaptığını söylemesiyle ortam rahatladı.

YORUMLAR

Yükleniyor...