MasterChef All Star'da Eleme Gecesinde Elenen İsim Azize oldu

MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Azize, Alican, Cemre, Kıvanç, Sergen, Eren ve Tanya arasında gerçekleşen eleme heyecanında iki aşamalı bir mücadele yaşandı.

MasterChef All Star'da Eleme Gecesinde Elenen İsim Azize oldu
Magazin
23-10-2023 14:39

İlk etapta, jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Siviroğlu tarafından verilen malzemelerle en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmaları istendi. İlk aşamada başarılı olanlar Sergen, Kıvanç ve Eren oldu.

İkinci aşama için kalan Azize, Alican, Cemre ve Tanya, Kadayıflı Karides yapma göreviyle karşı karşıya geldiler. Bu tur sonunda en düşük puanı alan Azize, MasterChef All Star yolculuğuna veda etti. Azize, elendiği haberini aldığında duygusal anlar yaşadı ve "Rüyamda bu sonucu gördüm, bu haftadan beri gideceğimi biliyordum. Ben sadece hayata tutunma çabamı seviyorum. Çocuklarımı seviyorum, umarım onlar için iyi bir anne olmuşumdur" dedi.

MasterChef All Star, yarışmacıların kıyasıya rekabet ettiği ve lezzet dünyasında yeteneklerini sergilediği bir yemek yarışması olarak izleyicilere heyecan dolu anlar sunuyor.

YORUMLAR

Yükleniyor...