Melek Mosso ve Serkan Sağdıç, Depremzedelere Yardım Konseri ile Evlendi

Başarılı şarkıcı Melek Mosso ve uzun süredir birlikte olduğu Serkan Sağdıç, dün akşam nikah masasına oturdular.

Melek Mosso ve Serkan Sağdıç, Depremzedelere Yardım Konseri ile Evlendi
Magazin
12-10-2023 15:43

Ancak çift, geleneksel bir düğün yerine depremzedelere yardım etmek amacıyla bir destek konseri düzenledi.

Nikahlarını deniz kenarında gerçekleştiren çift, Mersin'de depremzedeler için bir konser düzenledi. Konserin geliri, depremzedelere gönderilecek. Melek Mosso, bu özel günde saten straplez bir gelinlik giyerken Serkan Sağdıç ise mavi bir takım elbise tercih etti.

Melek Mosso, sahneye gelinliğiyle çıkarak sevenleriyle eğlendi. Çift, sahnede birlikte dans etmeyi de ihmal etmedi. Konser sırasında Zara ve Haluk Levent gibi ünlü sanatçılar da sahne aldı. Haluk Levent, çiftin mutlu gününde sahnede harmandalı oynadı.

Bu etkinlik, düğün yerine depremzedelere yardım etmek amacıyla gerçekleştirilen unutulmaz bir konser oldu. Melek Mosso, bu konuda yaptığı açıklamada, "Düğün yapmanın ne kadar zor olduğunu anladığımız bu dönemde nikahımızda hemen sonra sevdiceğimle konuşup Mersin'de bir destek konseri yapmaya karar verdik. Tabii pek çok sürpriz sanatçı dostumla sahnemi paylaştığım düğün tadında bir konser olacak. Askıda biletlerimiz de satışa çıktı. Gelmeyecek olsanız bile destek için dilediğiniz kadar bilet alabilirsiniz" şeklinde konuşmuştu.

YORUMLAR

Yükleniyor...