Nez Demir, Alp Kılınç'ın Mal Varlıklarını Açıkladı

Dilan Polat'ın eski ortağı ve hakkında soruşturma başlatılarak mal varlığına el konulan Nez Demir, günlerdir güzellik merkezi sahiplerinin mal varlıklarını açıklayan Alp Kılınç'a öfke kustu.

Nez Demir, Alp Kılınç'ın Mal Varlıklarını Açıkladı
Magazin
29-11-2023 15:27

Demir, Kılınç'ın 12 dairesi ve 1 arabası olduğunu ifşa ederek sert açıklamalarda bulundu. Kendisi hakkında başlatılan soruşturmayı ve mal varlığına el konulmasını eleştiren Demir, Kılınç'ın motivasyonunu sorgulayarak, "Seni pislik seni. Sen kimsin ya?" dedi.

Engin ve Dilan Polat operasyonundan sonra eski ortaklarından olan Nez Demir'e yönelik başlatılan soruşturmanın ardından, Demir'in Alp Kılınç'ı hedef alması dikkat çekti. Demir, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda, Kılınç'ın mal varlığını ve yaşam tarzını eleştirdi. Ayrıca, Kılınç'ın deprem yardımı konusunda da şeffaflık sağlaması gerektiğini belirterek, "Depremde topladığın yardım adı altındaki paralar nerede Alp Kılınç, cevap ver" dedi.

Demir, Alp Kılınç'ın motivasyonunu sorgulayarak, takipçi sayısını artırmak için bu tarz paylaşımlar yaptığını iddia etti. Ayrıca, Kılınç'ın kendisine ulaşarak paylaşımlarını kaldırmasını istediğini ve tehdit edildiğini ifade etti. Nez Demir, paylaşımları sonrasında videolar yayınlayarak, Kılınç'ı sert bir dille eleştirdi ve hakkındaki iddialara yanıt verdi.

YORUMLAR

Yükleniyor...