Nihal ve Bahar Candan'ın Annesinden Çağrı: Adaletin Hatası Var, Kızlarım Suçsuz

Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan Nihal ve Bahar Candan'ın annesi, telefonla bağlandığı bir programa gözyaşları içinde "Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. Suçlular dışarıda, benim kızlarım içerde" diyerek isyan etti.

Nihal ve Bahar Candan'ın Annesinden Çağrı: Adaletin Hatası Var, Kızlarım Suçsuz
Magazin
17-11-2023 15:13

Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama ve suç örgütüne üye olma suçlarından gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Candan kardeşlerin annesi Umut Candan, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak kızlarının suçsuz olduğunu ifade etti.

Anne Umut Candan gözyaşları içinde, "Türk adaletine sonsuz güveniyorum. Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. İlahi adalet, hakim ve savcılara güveniyorum. Benim çocuklarımın tek suçu o yemekte bulunmak. Onun dışında kızlarımın hiçbir suçu yoktur. En kısa sürede çıkacaklarını biliyorum. Kızlarım neyin içinde olduklarını bile bilmiyorlar. Benim çocuklarım o kadar güvenilir insanlar ki benim evime geldiği zaman dahi dolaptan bir ceviz alacakları zaman bile sorarlar. Hep benden izin alırlar, bana sormadan bir şey yapmazlar. Suçlular dışarıda, benim kızlarım içerde" şeklinde isyan etti.

YORUMLAR

Yükleniyor...