Özcan Deniz, sessizliğini bozdu

Konserinde Cumhuriyet Bayramı'na özel bir konuşma yaptığını belirten şarkıcı, "Finaldeki 10. Yıl Marşı'nı okuyamamam tamamen benim ve şefimin birbirimizi yanlış anlamamızdan kaynaklı bir organizasyon kargaşasıdır" dedi.

Özcan Deniz, sessizliğini bozdu
Magazin
31-10-2023 14:57

28 Ekim'de Kıbrıs'ta sahneye çıkan Özcan Deniz, konser sırasında 100. Yıl Marşı'nı söylemediği iddiaları nedeniyle protesto edilmişti. Seyircilerin çatal ve bıçaklarla masaya vurarak tepki gösterdiği görüntüler sosyal medyada hızla yayılmıştı. Özcan Deniz ise Instagram hesabından açıklama yaparak kendini savundu.

Deniz, açıklamasında şunları söyledi: "28 Ekim konserimde Cumhuriyet'imizin 100. yılını kutlamadığım koca bir yalan ve suikasttır. 30 Ekim'de setim başlıyor olmasına rağmen Filistin'de yaşananlardan dolayı karalar içinde sahneye çıkarak bu özel geceyi iptal ettirtmedim. Ömrümde bir kere daha yaşayamayacağım bu özel 100. yıl kutlamasında sahnede olmak ve coşkuyla kutlamak istedim."

Protesto görüntülerinin kayıt altına alınmadığını belirten Deniz, "Fakat konsere gelen bine yakın izleyiciden birileri ilk şarkıdan hemen sonra ve program sonunda yaptığım içi dolu, laf olsun diye değil gerçek duygularımı aktardığım uzun Cumhuriyet konuşmamı ve de kutlamamı kayıt etmişse yayınlamalarını rica ediyorum." dedi.

Ayrıca, yaşanan organizasyon kargaşası nedeniyle finalde 10. Yıl Marşı'nı okuyamadıklarını belirten Deniz, Cumhuriyet kutlamasını gerçekleştirdiğini ifade etti. "Finaldeki 10. Yıl Marşı'nı okuyamamam tamamen benim ile şefimin birbirimizi yanlış anlamamızdan kaynaklı bir organizasyon kargaşasıdır." açıklamasını yaptı. Kaydın elde edilmesi durumunda paylaşacağını belirtti.

YORUMLAR

Yükleniyor...