Selin Ciğerci, Kara Para Aklama İddialarına Tepki Gösterdi

Selin Ciğerci, bir futbolcu ve eşinin kara para akladığı iddiasının gündeme gelmesinin ardından gözyaşları içinde isyan etti.

Selin Ciğerci, Kara Para Aklama İddialarına Tepki Gösterdi
Magazin
26-10-2023 12:55

Ciğerci, iddiaları kesin bir dille yalanlayarak 5 yılda 40 milyon TL vergi ödediğini belirtti. Ayrıca, "Kara para aklama olayım varsa Taksim Meydanı'nda kendimi asarım" şeklinde konuştu. Gazeteci Murat Ağırel'in ortaya attığı bu iddia, daha önce Dilan Polat ve Engin Polat gibi isimlerle ilişkilendirilmişti. Ciğerci canlı yayında hakkındaki iddialara isyan ederek şunları söyledi: "Herkes iyi olsun, mutlu olsun derken her şeyden o kadar sıkıldım ki... Yaşamadığım linci hiçbir türü kalmadı. Ben hep sessiz kaldım ama bir tek buna cevap veririm. Benim annem ve babam böyle şeylere dayanamaz. Eğer ki kara para aklamada benim adım varsa bu işe bakan kimse bana müebbet hapis cezası versin derim. 5 sene içerisinde vermiş olduğum vergi 40 milyon TL'den fazla. Hala da vergi borcum var onları da parça parça ödüyorum. Her iş insanının olduğu gibi. Dilan Polat konusunda da eğer böyle bir şey yaptıysa zaten ortaya çıkar dedim. Ben konuştuğumda olaylar buralara kadar gelmemiş kara para aklama olayı yoktu. Zaten varsa hem benim hem onun ortaya çıksın."

Ciğerci, boşandıktan sonra 'zengin adamlar seni bulur' şeklinde öneriler aldığını ancak bu şekilde kimseye bağlı kalmadığını ve her şeyini kendisinin yaptığını ifade etti. Ayrıca, MASAK'ın kendisini de incelediğini belirterek, "Kim suçluysa o hapse girsin" dedi.

YORUMLAR

Yükleniyor...