Survivor All-Star'da Ogeday'ın Büyüleyici Dans Performansı

Merve'nin Roman havasında kurtlarını döktüğü gecede Ogeday da Ankara oyun havasında göbek attı. Ogeday'ın kıvraklığı ve figürleri ise görenlerin ağzını açık bırakıyor. Ogeday'ın kurtlarını döktüğü anlarda diğer yarışmacılar da eğlenceli anlar yaşıyor.

Survivor All-Star'da Ogeday'ın Büyüleyici Dans Performansı
Magazin
31-01-2024 15:10

Yarışmacıların enerji dolu dans performanslarıyla dikkat çekeceği bu özel bölümde, Ogeday'ın kıvrak dansı adeta seyircileri büyüleyecek.

Survivor All Star'ın 23. bölümünde gerçekleşecek dans yarışmasında, Seda Martılar'ın şarkısı eşliğinde sergilenecek performanslar, izleyicilere unutulmaz bir gece vaat ediyor. Ersin Korkut'un halay çekmesinden, Sercan'ın etkileyici dansına kadar birbirinden farklı gösterilerle dolu olan bu özel bölümde, Ogeday'ın Ankara oyun havasındaki göbek attığı anlar izleyenleri şaşırtacak.

Merve'nin Roman havasında kurtlarını döktüğü geceye damga vururken, Ogeday'ın kıvraklığı ve figürleri diğer yarışmacıların da dikkatini çekecek. Ogeday'ın kurtlarını döktüğü sıradaki eğlenceli anlar, izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

YORUMLAR

Yükleniyor...