Survivor All Star'ın Dans Gecesi: Damla Can Şampiyon

Survivor All Star'ın dün akşamki heyecan dolu bölümünde yarışmacılar unutulmaz bir Rio Karnavalı dans şovuna imza attı.

Survivor All Star'ın Dans Gecesi: Damla Can Şampiyon
Magazin
01-02-2024 14:11

Parkur mücadelelerinden farklı olarak, bu sefer sahnede yeteneklerini konuşturan yarışmacılar, jüri ve izleyicilerden tam not aldı.

Gecenin birincisi ise adından sıkça söz ettiren yarışmacılardan Damla Can oldu. Eski dansçı Turabi'nin liderliğinde yapılan ilk turda en yüksek puanı alarak öne geçen Damla Can, ikinci turda da seyircilerin oylarıyla zirveye çıktı. Damla Can, kazandığı birincilikle birlikte kendisiyle birlikte Rio Karnavalı'na gitmeye hak kazandı ve geceyi şampiyon olarak tamamladı.

Ödül kazanan 6 yarışmacı arasında ikinci sırayı alan Yağmur, Rio'ya Gizem'i götürmeye hak kazandı. Üçüncü olan Özgür ise Sercan'ı, dördüncü sıradaki Turabi ise Merve'yi Rio yolculuğuna davet etti. Beşinci sıradaki Furkan, Yiğit Poyraz'ı seçerken, altıncı olan Ogeday ise Nefise'yi Rio Karnavalı'na götürme hakkını elde etti.

Damla Can, galibiyetini şu sözlerle kutladı: "Öncelikle herkese teşekkür ederim. Biz gerçekten dans ederken çok keyif aldık. Birinciliği hiç beklemiyordum. İlk şarkı seçiminde acabalarım oldu. Dolayısıyla dansçılar çok emek verdiler. Takım arkadaşlarıma teşekkür ederim." Damla Can, Rio yolculuğunda yanında Hakan'ı götüreceğini belirtti.

YORUMLAR

Yükleniyor...