Ali Güven, Sevgilisinin İki Yakın Arkadaşıyla Aldatılmasını Açıkladı

Ali Güven, Haber Bahane programında Gökay Kalaycıoğlu'nun konuğu oldu ve müzik kariyerine nasıl başladığından, Almanya'dan Türkiye'ye dönüşündeki zorluklara kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Ali Güven, Sevgilisinin İki Yakın Arkadaşıyla Aldatılmasını Açıkladı
Magazin
21-11-2023 16:16

90'lı yılların sonunda Türkiye'de geniş kitlelerce tanınan ve "Yolcu" adlı albümüyle büyük bir çıkış yakalayan Ali Güven, özel hayatındaki zorlu dönemleri de paylaştı. "Yolcu" şarkısının hikayesini anlatan Güven, "Allah dedi ki, 'Sen çok üzüldün. Öldün hatta sen ne istiyorsun?' dedi. 2 sene bunalım geçirdim, öldüm. Sabah 5'te elektrik direğinin dibinde bekliyorum göreyim diye. Elini tutayım diye değil, göreyim diye. Kız arkadaşım beni zengin arkadaşımdan sonra bir diğer arkadaşımla da aldatıyor. Çok üzüldüm. Ünlü olduktan sonra 2 kez daha görüştük o kızla." dedi.

Aşk hayatındaki zorluklarına da değinen şarkıcı, "Ünlü olduktan sonra biri daha geldi. O da beni bir anda ortada bıraktı. Arkadaşları çok etkiledi onu. Çok gençtik. Onu da görür görmez aşık oldum. 1 sene sürdü onunla da duygularımız çok yoğundu.

YORUMLAR

Yükleniyor...