Ali Koç'un Sözleri, Halil Umut Meler'e Yapılan Yumruklu Saldırı Sonrasında Yeniden Tartışma Konusu Oldu

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Çaykur Rizespor ile oynanan maçın ardından sahaya girerek hakem Halil Umut Meler'e yumruk attı.

Ali Koç'un Sözleri, Halil Umut Meler'e Yapılan Yumruklu Saldırı Sonrasında Yeniden Tartışma Konusu Oldu
Spor
12-12-2023 14:35

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un daha önce yaptığı bir konuşma tekrar gündeme geldi. Koca'nın saldırısı sonrasında tüm liglerdeki maçlar süresiz olarak ertelenirken, Ali Koç'un kongrede yaptığı konuşmada, "Bir gün bizden biri federasyona gidip birini tokatladı diye bir haber çıkarsa hiç şaşırmayın. Ciddi söylüyorum, iş o noktaya geliyor" ifadeleri dikkat çekti.

MKE Ankaragücü ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçın son düdüğüyle birlikte sahaya inen Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler'e yumruk attıktan sonra tekme atmaya devam etti. Yaşanan bu skandal olayın ardından ligdeki tüm maçlar süresiz olarak ertelenirken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un geçmişteki konuşması tekrar gündeme geldi. Koç'un kongrede yaptığı konuşmada, "En son bizden biri 'TFF'ye gitti, tokatladı çıktı' diye haber çıkarsa şaşırmayın. Ciddi söylüyorum, iş o noktaya geliyor" şeklindeki sözleri, yaşanan olayın çarpıcı bir öncülü olarak değerlendirildi.

YORUMLAR

Yükleniyor...