Alina Boz ve Umut Evirgen'in Evlilik Hazırlıkları Hızla Devam Ediyor

2 Aralık'ta dünyaevine girecek olan Alina Boz ve Umut Evirgen çifti, düğünleri için özel bir organizasyon düzenlemeye hazırlanıyor.

Alina Boz ve Umut Evirgen'in Evlilik Hazırlıkları Hızla Devam Ediyor
Magazin
28-11-2023 15:30

Ünlü şef Somer Sivrioğlu ise çiftin mutlu gününe lezzet katacak özel bir yemek menüsü hazırlayacak.

Aşk hayatlarına başlayalı 5 ay olan ünlü oyuncu Alina Boz ve işletmeci Umut Evirgen, evlilik kararı alarak 2 Aralık Cumartesi günü nikah masasına oturacak. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 90 kişilik düğün sonrasında çiftin mekanında bir after parti düzenlenecek. Gelinlik ve yüzüğü Paris'ten alan çift, düğün yemekleri için de ünlü şef Somer Sivrioğlu'nu tercih etti.

Somer Sivrioğlu, aynı zamanda iş ortağı olan Umut Evirgen'e özel bir jest yaparak düğünleri için özel bir menü hazırlayacak. Düğün sonrasında düzenlenecek after parti, çiftin mutluluğunu 90 seçkin davetliyle paylaşacakları özel bir organizasyon olacak.

Nikah şahitleri henüz belirlenmese de çift, Paris tatilinden döndükten sonra bir organizasyon şirketiyle anlaşıp davetli listelerini belirledi. Sade bir davetiye tercih eden çiftin, nikah şahitlerini ise yakın arkadaşları arasından seçeceği öğrenildi.

Umut Evirgen'in ailesi, iş insanı Kemal Evirgen ve Ahu Evirgen'in de Alina Boz'u çok sevdikleri ve çiftin bir an önce evlenmelerini istedikleri konuşuluyor.

YORUMLAR

Yükleniyor...