Dilan Polat'a ait Ataşehir'deki polikliniğe silahlı saldırı

Son günlerde kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat'a ait Ataşehir'deki polikliniğe, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce gece saatlerinde silahlı saldırı düzenlendi.

Dilan Polat'a ait Ataşehir'deki polikliniğe silahlı saldırı
Magazin
10-10-2023 14:47

Saldırı sonucunda ne ölü ne de yaralı olduğu bildirilirken, polikliniğin dış cephesi ve camları kurşun isabet etti.

Sosyal medyada videolarıyla tanınan Dilan Polat, son zamanlarda kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla sıkça gündeme gelmişti. Bu kez polikliniği hedef alan saldırıda, kimliği belirsiz kişi veya kişiler gece saat 04.00 civarında silahla ateş açtılar. Polikliniğin dış cephesi çok sayıda kurşunla delinirken, bazı camlar da kırıldı. Olay yerinde polis ekiplerinin çalışmaları devam ediyor ve saldırıyı gerçekleştiren kişilerin kimliklerini belirlemeye çalışıyorlar.

Dilan Polat ve Engin Polat çifti daha önce kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla gündeme gelmiş ve bu suçlamaları sert bir şekilde reddetmişlerdi, şirketlerinin sık sık denetlendiğini ifade etmişlerdi.

Dilan Polat ile daha önce bir tartışma yaşayan güzellik merkezi sahibi Banu Parlak ise çiftin kendisini öldürtmeye çalıştığını iddia etmişti. Kendisini öldürme girişimini kabul etmeyen Parlak, Polat çiftinin adına adam tutarak güzellik merkezini kurşunlatmıştı. Bu olayın ardından başlatılan soruşturma sonucunda, saldırıya karışanlar dahil 5 kişi tutuklanmıştı.

YORUMLAR

Yükleniyor...