Makyaj ve moda videolarıyla geniş bir takipçi kitlesi elde eden Yeğin, köpeği tarafından yaşanan korkunç anları Instagram hesabında paylaştı. Yüzünde ve vücudunda derin yaralar oluşan fenomen, kanlar içindeki yüzünü takipçileriyle paylaşarak, "Öldüresiye saldırdı. Elinden zor kurtuldum" ifadelerini kullandı.

Yeğin, saldırıya uğradığı anları şu şekilde anlattı: "Yüzümün 4 farklı yerinde dikişler var. Sol yanağım iç tarafına kadar yarık. Konuşarak anlatmak istiyordum ama konuşamıyorum. Herkes malum konudan endişelendiği için bir an önce açıklamak istedim. Şu an 8 yaşında olan, çocukluğumdan beri benimle yaşayan köpeğimin saldırısına uğradım. Hepimiz için çok zor bir gündü. Öldüresiye saldırdı, ciddi yaralar aldım. Ömür boyu da yüzümde kalacaklar. Boss'un elinden zor kurtuldum. Çok şükür diyoruz çünkü zor kurtuldum."

Fenomen, köpeğinin cinsinden kaynaklı olarak zaten gergin olduğunu belirterek, "Çağlar yanımda olup müdahale etmeseydi yaşıyor olur muydum bilmiyorum. Çok çok üzgünüm. Cinsinden, karakterinden dolayı zaten gergin olan, Cana corso cinsi koruma köpeği. Beni tanıyanlar çok iyi bilir. Bebekliğinden beri ona güzel, huzurlu bir hayat yaşatmaya çalıştım. Canımdan, herkesten çok sevdim. 8 sene boyunca asla şiddet görmedi, sesimi dahi yükseltmedim. Herkese ne kadar saldırgan, vahşi gelse de o benim koynumda büyüttüğüm bebeğimdi ve her zaman da öyle kalacak."

Yeğin, olayın ardından şokta olduğunu belirterek, "Saldırdığında sadece burnunu öpmüştüm. Bu ilk vukuatı değil fakat bu derece ilk defa oldu. Boss'u durumunu takip edebileceğim, sağlıkla yaşayacağı, mutlu olacağı bir yere vermek durumundayız.