Fenomen Rabia Toprak, Lüks Hayat İddialarına Cevap Verdi ve Yasal Yollara Başvuracak

Üç yıl önce popülerlik kazanan yemek tarifleriyle tanınan fenomen Rabia Toprak, son zamanlarda yaşadığı lüks hayatla ilgili çıkan iddialara karşı açıklama yaptı.

Fenomen Rabia Toprak, Lüks Hayat İddialarına Cevap Verdi ve Yasal Yollara Başvuracak
Magazin
13-11-2023 15:00

Toprak, birçok ev, iş yeri ve araca sahip olduğu yönündeki söylentileri yalanlarken, avukatı aracılığıyla yasal süreç başlatacağını belirtti.

Engin ve Dilan Polat operasyonunun ardından sosyal medya fenomenlerinin lüks yaşantılarına dikkat çekilmesiyle birlikte, Rabia Toprak'ın 2020 yılında paylaştığı yemek videolarının ardından hayatının değiştiği iddia edildi. Toprak, 2021'de Dubai'ye gidip gelmesi ve tekstil atölyesi kurmasıyla birlikte çok sayıda ev, ofis ve araca sahip olduğu iddialarıyla gündeme geldi.

Ancak Toprak, bu iddiaları yalanlayarak sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesaplarından bazı paylaşımlarını silen fenomen, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada, paylaşımlarının kişisel verilerini içerdiği ve izni olmadan üçüncü şahıslar tarafından paylaşıldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacağını ifade etti. Ayrıca, kendisine yönelik hakaret içerikli yorumlara karşı da hukuki yollara başvuracağını belirtti.

YORUMLAR

Yükleniyor...