MasterChef All Star'da Batuhan Yarışmaya Elveda Dedi

MasterChef All Star"ın dün akşamki eleme bölümünde, Sergen, Esra, Eren ve Batuhan arasında büyük bir heyecan yaşandı.

MasterChef All Star'da Batuhan Yarışmaya Elveda Dedi
Magazin
25-12-2023 14:39

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı programda, iki aşamalı oyunun ardından veda eden yarışmacı Batuhan oldu.

Gecenin ilk oyununda karnabahar ve muskat kullanarak yaratıcı ve lezzetli yemekler yapmaya çalışan yarışmacılar, şeflerden en yüksek puanı alarak birinci olan Eren oldu. İkinci turda ise yarışmacılar, Somer Sivrioğlu'nun Baked Alaska tarifini hazırladı. Tadımların ardından Eren 37 puan, Sergen 43 puan ve Esra 36,5 puan alarak yarışmaya devam etme hakkı kazandı. Ancak, Batuhan ise şeflerden 34,5 puan alarak yarışmaya veda etti.

Batuhan, veda konuşmasında duygusal anlar yaşayarak, "Bu sene benim için farklı bir deneyim oldu. İstediğim kupayı alamasam da, daha güzel şeyler başardım. Sizlere ve ekibe daha yakın hissettim. Acun Medya ekibiyle yeni bir yola çıktık. Elimden geldiğince durmadan çalışmaya devam edeceğim. Belki burada bir kapı kapanmış olabilir ama inanıyorum ki önümde daha çok yol var. Her zaman kasmaktansa oluruna bırakmayı hedef aldım. Teşekkür ederim, çok güzel vakit geçirdim. All Star yolculuğumun sonuna geldim" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Yükleniyor...