Selin Ciğerci, Sunucuyu Canlı Yayında Azarladı

Geçirdiği zor günleri gözyaşları içinde anlatan Selin Ciğerci ise o sırada canlı yayına bağlanarak "Ali abi hayırdır böyle gülerek konuşuyorsun ya? Ailesi zengindir filan ben o yüzden üzüldüğümü söylemiyorum, komik komik çok ayıp senin senelerdir benle alıp veremediğin nedir abi ya?" dedi. Selin Ciğerci "Böyle şeyleri gülerek konuşmayın insanların içine dokunuyor. Ah almayın yalvarırım yeter artık ya" diyerek telefonu kapattı.

Selin Ciğerci, Sunucuyu Canlı Yayında Azarladı
Magazin
26-01-2024 18:37

Program yorumcusu Ali Eyüpoğlu'nu canlı yayında azarladı. TV8'de yayınlanan "Aramızda Kalmasın" programının sunucusu Eyüpoğlu, Ciğerci'nin mal varlıklarına el konulmasını alaylı bir dille eleştirmiş ve göndermede bulunmuştu.

Ciğerci, yaşadığı zor günleri anlatırken canlı yayına bağlanarak Eyüpoğlu'na seslendi: "Ali abi, hayırdır böyle gülerek konuşuyorsun ya? Ailesi zengindir filan ben o yüzden üzüldüğümü söylemiyorum, komik komik çok ayıp. Senin senelerdir benle alıp veremediğin nedir abi ya?" dedi. Gözyaşları içinde konuşan Ciğerci, "Böyle şeyleri gülerek konuşmayın, insanların içine dokunuyor. Ah almayın yalvarırım, yeter artık ya" diyerek telefonu kapattı."

YORUMLAR

Yükleniyor...