Süper Kupa Finalinin İptali Sonrasında Galatasaray ve Fenerbahçe Türkiye'ye Döndü

Galatasaray ve Fenerbahçe takımları Türkiye'ye dönerken, Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne iniş yapacak olan Fenerbahçe kafilesini beklemek üzere birçok Fenerbahçeli ve Galatasaraylı taraftar havalimanına akın etti.

Süper Kupa Finalinin İptali Sonrasında Galatasaray ve Fenerbahçe Türkiye'ye Döndü
Spor
30-12-2023 10:52

Sabaha karşı 06.00'da planlanan iniş öncesinde taraftarlar, takımlarını beklerken "Türkiye" ve "Mustafa Kemal Atatürk" tezahüratlarıyla atmosferi canlandırdılar. Galatasaray kafilesi ise İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne indikten sonra, yüzlerce Sarı-kırmızılı taraftar tarafından karşılandı. Taraftarlar ellerinde bayraklarla teknik direktör Okan Buruk ve futbolculara sevgi gösterilerinde bulunarak, "Türkiye sizinle gurur duyuyor" ve "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" şeklinde tezahüratlarda bulundular. Ayrıca, taraftarlar takımlarını beklerken milli andımızı da okudular.

Teknik direktör Okan Buruk, havalimanı çıkışında kısa bir açıklama yaparak, "Gerekli açıklamayı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve kulüpler yapmıştır" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin teknik direktörü İsmail Kartal, takım otobüsünde mikrofonu eline alarak, yaklaşık 3 bin taraftara hitap etti. Kartal, taraftarlara "Buraya kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederim" dedi.

YORUMLAR

Yükleniyor...