Tahsin, MasterChef'te İlk Şef Önlüğünü Giyen İsim Oldu

MasterChef All Star'ın heyecan dolu bölümünde ilk şef önlüğünü giyen isim Tahsin oldu. Oyunlarda 50 puan alarak büyük bir başarı elde eden Tahsin, mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: "Çok mutluyum. Galiba benden bir şeyler oluyor."

Tahsin, MasterChef'te İlk Şef Önlüğünü Giyen İsim Oldu
Magazin
26-12-2023 12:46

Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı yarışmada final için geri sayım başladı. Tahsin'in yanı sıra Kıvanç, Esra, Sergen, Barbaros, Hasan ve Eren arasında gerçekleşen oyunlarda ilk şef önlüğüne layık görülen isim Tahsin oldu.

Yarışmanın ilk oyununda yarışmacılar haşhaş kullanarak yaratıcı ve lezzetli yemekler yapmaya çalıştı. Şeflerin tek tek puanladığı tabaklarda Tahsin 19, Kıvanç 17,5, Esra 14,5, Sergen 18,5, Barbaros 20, Hasan 20,5 ve Eren 21 puan aldı.

İkinci turda ise ünlü şef Yoshizumi Nagaya konuk olarak geldi. Yarışmacılar, konuk şefin Tai No Confit tabağını yapmaya çalıştı. Bu turun sonunda Esra 33, Kıvanç 38,5, Sergen 45, Tahsin 50, Barbaros 42,5, Hasan 45 ve Eren 47 puan aldı. Böylece yarışmada ilk şef ceketini giyen isim 50 puan alan Tahsin oldu.

Tahsin yaşadığı mutluluğu paylaşarak, "Çok mutluyum. Böyle başarılı anlarda hemen geçmiş geliyor. Galiba benden bir şeyler oluyor, diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum" dedi.

YORUMLAR

Yükleniyor...